Windows 10 için en iyi Android emülatörleri 2020

Windows 10 için en iyi Android emülatörleri 2020

Cep Telefonunuzu bilgisayarınıza aktararak birçok işlemi yapabilmenize yarayan emülatörlerdir. Bu sayede cep telefonun birçok özelliğini bilgisayarınız da daha rahat kullanmanıza imkan tanıyor. Windows için en iyi Android emülatörleri listemizdeki uygulamaları kurarak, bilgisayarınızı sanal bir cep telefona dönüştürebilirsiniz.

Bus Simulator ve PUBG Mobile gibi mobil oyunları bilgisayarınızdan daha rahat, klavye ve mouse ile oynayabileceğiniz Windows 10 için en iyi Android emülatörleri önerilerimize geçelim.

MeMu Play

Sadece Cep telefonlarda oynanan oyunları, bilgisayar da oynamaya ne dersiniz? MeMu Play klasik bir emülatör olmanın yanında, daha çok oyun odaklı geliştirilmiş bir emülatör programı olarak ön plana çıkıyor.

Nox Player

Bir çok emülatörlerin önemli bir kısmı Justice League ve PUBG Mobile gibi büyük boyutlu oyunların bilgisayarda oynanmasında sıkıntı çıkarıyor, Nox Player bu oyunları da rahatça oynayabilmenizi sağlıyor.

Ko Player

Diğer Emülatör özelliklerini taşıyan Ko Player programının güzel yanı, diğer seçeneklere göre daha az reklam olmasıdır. Reklamlardan bıktıysanız, Ko Player denemek için ideal bir emülatör olarak bir adım öne çıkıyor. Biraz grafiksel sorunları sıkıntı olsa da, geliştiricileri bu sorunları da yeni güncellemelerle bu sorunu aştılar.

BlueStacks

Uzun yıllardır piyasada olması nedeniyle Windows 10 için en iyi Android emülatörleri arasında en fazla bilinen BlueStacks, kalitesiyle de bir adım önde. Hem arayüz olarak ve hem de stabil olarak kullanılan bir program olması, onu öne çıkaran özellikleridir.

Droid4X

Windows 10 için en iyi Android emülatörleri listemiz de yer alan diğer emülator programları gibi tanınmıyor olmasa da, güçlü bir performansa sahip olması ve diğerlerinden kalır yanının olmaması Draid4X emülatörü listemize dahil etti. Üstelik bu programın en önemli özelliği,video kaydı yapılabilmesidir.

LDPlayer

Windows 10 için en iyi Android emülatörleri listemizde, oyun odaklı programlardan biri LDPlayer’dır. Oyun kontrollerini çok rahat bir şekilde yapabileceğiniz program, bilgisayar klavyesini ve fare ile sağladığı harika eşleşme ile oldukça kullanışlı bir emülatördür.