Twitter dan video nasıl indirilir

Twitter video nasıl indirilir

Dünya’nın en önemli sosyal medya platformlarından olan twitter.com dan videoları telefon veya bilgisayarınıza nasıl kısa ve zahmetsiz yollardan indirebilirsiniz. Nasıl mı ? yazımız da…

Twitter de bir video beğendiniz ve bu videoyu kesinlikle arşiviniz de olmasını istiyorsunuz.bunun için hem bilgisayarınız da hem de hem de telefonunuz da son derece basit yollarla halledebilirsiniz.

Twitter den video indirmek için 2 tane web sitesi savetweetvid ve twittervideodownloader bu iki siteyi kullanarak basit bir şekil de videoları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz her iki site de aynı sistem de çalışır. Twitter da beğendiğiniz videonun linkini kopyalayıp siteler de bulunan arama yerine yaptırmak ve indirme butonuna tıklamak.

SaveTweetVid İnternet sitesi sizden 3 farklı kalite de seçenek sunucaktır,siz kendinize uygun bir tanesini seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

TwitterVideoDownloader ayrıca size farklı kalite seçenekleri sunar. Kaydetmek istediğiniz video kalitesinin yanındaki İndir düğmesini tıklayın ve videonuzu indirin.

Android telefonlar da Twitter dan video indirme

Android telefonlarınıza twitter videosu indirmek için çok fazla bir seçeneginiz bulunmuyor ama Download Twitter Videos – Twitter video downloader uygulaması işinizi görüyor. Uygulama da videoları ücretsiz bir şekil de indirebiliyorsunuz ama reklamlara katlanmanız gerekiyor 🙂 isterseniz uygulama içi satın alım yaparak reklamları kaldırabilirsiniz.

Uygulama içinden video indirme kalitesi gibi çeşitli ayarları yaparak videoları kolayca Android telefonunuza indirebilirsiniz.

iphonelar da Twitterdan video nasıl indirilir?

iphone tarafında video indirmek için biraz güç olabiliyor.Bunun için iki farklı yöntemden bahsedelim. Birincisi Apple kestirmeler uygulamasını telefonumuza indiriyoruz.Eğer kestirmeler uygulamasını kullanmayı bilmiyorsanız ilerleyen günler de yayınlayacağımız yazımıza bakabilirsiniz. Twitter Video Downloader V2.6 sını telefonumuza indirip kestirmeler uygulaması ile açacağız.

Kestirmeler uygulamasından Twitter Video Downloader V2.6 çalıştıdıgımız da karşımıza çıkan pencereden videomuzun kalitesini seçerek telefonumuza indirmiş oluyoruz.indirdiğimiz videoları fotoğraflar uygulamasın da bulabilirsiniz.

Bir diğer yol ise safari ! Safari de SaveTweetVid sayfasını açıyoruz ve twitter da kopyaladığımız video linkine yapıştırıyoruz. Ardından indir butonuna tıklıyoruz , karşımıza çıkan indir butonuna 2 saniye uzun basıp bağlantılı dosyayı indirin diyerek videoyu dosyalar uygulamasına indirebilirsiniz.

Bir çok Pratik bilgiye Nasıl Yapılır kategorimizden ulaşabilirsiniz.