Mayıs 2020 en iyi ios-iphone uygulamaları

1.Hayat Eve Sığar

indir

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

2.Yürü ve keşfet

indir

Yürü Keşfet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından geliştirilen ve İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından desteklenen lokasyon tabanlı tarih, kültür ve turizm uygulamasıdır.

Bu uygulamayla, kullanıcıların kenti bilinçli bir şekilde gezmesi, kültürel miras hakkında bilgi sahibi olması ve kaliteli zaman geçirmesi hedeflenmektedir.

3.Google Street View

indir

Google Street View ile dünyanın önemli noktalarını ve doğa harikalarını keşfedin; müzelerin, arenaların, restoranların ve küçük işletmelerin içine girin.

Ayrıca, kendi Street View deneyimlerinize eklemek üzere fotoğraf küreleri oluşturun. Telefonunuzun kamerasıyla fotoğraf çekmeye başlayın veya kolay 360º fotoğrafçılık için tek seferde çekim yapan bir küresel kamera (ör. Ricoh Theta S) ekleyin. Daha sonra, fotoğraf kürelerinizi tüm dünyayla paylaşmak için Google Haritalar’da yayınlayabilirsiniz.

4.MARTI

indir

Şehrin Keyfini Sür!

MARTI, seni şehir içinde ulaşmak istediğin son noktaya kadar eğlenceli, hızlı ve çevre dostu bir şekilde götüren bir elektrikli scooter kiralama uygulamasıdır.

Bir sonraki boş servisi bekleme, indiğin otobüsten evine 15 dakika yürüme, evden minibüse yetişmek için koşturma diye MARTI eğlencesi ve teknolojisiyle şehrine geldi! Sokakların EN ÇEVRECİ ulaşım seçeneği MARTI, sana uygun fiyatlı, anında ve eğlenceli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

5.Faladdin – Kahve Falı, Tarot

indir

Faladdin, nev’i şahsına münhasır, rakipsiz ve ücretsiz bir fal uygulamasıdır.

Faladdin; kahve falı, tarot, astroloji gibi mistik öğretilerin kadim bilgileri ile derin öğrenme yeteneğini harmanlayıp, yaşama dair kişiye özel analiz sunan, dünyanın bir numaralı fal uygulamasıdır.

6.İyi Sabahlar Çalar saat

indir

İyi Sabahlar, sizi uyandırmak için en uygun zamanı bulan, uyku kalitenizin takibini yapan ve uyku eksiğiniz varsa bildiren bir alarm uygulamasıdır.

7.RoboForm Şifre Yöneticisi

indir

Ödüllü şifre yöneticisi ve form doldurucusu. Şifrelerinize tüm cihazlarınızdan erişin. Web siteleri ve uygulamalar için tek dokunuşla oturum açma güvenliğini sağlayın. Parolalarınızı yalnızca sizin bildiğiniz tek bir Ana Parola ile azaltın.

8.Tweetbot

indir

Tweetbot, iOS ve Mac için ödüllü bir Twitter istemcisidir. Listeler oluşturun ve bunları küratörlü zaman çizelgeleri olarak kullanın. Anahtar kelimeleri veya normal ifadeleri kullanarak güçlü sessiz filtreler oluşturun ve paylaşın. Görmek istediğiniz tweetleri hızlı bir şekilde ortaya çıkarmak ve istemediklerinizi gizlemek için zaman çizelgesi filtrelerini kullanın. Tweetbot, zaman çizelgenizi ele geçirmenize ve istediğiniz gibi görüntülemenize olanak tanır.

9.Snapseed

indir

Snapseed, Google tarafından geliştirilen eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf editörüdür.

10.BİP 

indir

Bip türk yapımı mesajlaşma – Haberleşme uygulaması

BiP ile 106 farklı dilde çeviri yaparak mesajlaşabilir, sesli ve görüntü görüşme, 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşme yapabilir, fotoğraf, video, konum paylaşabilir, kanal oluşturarak fenomen olma şansı yakalayabilir ve sevdiklerine para gönderebilirsiniz. Üstelik BiP’i hem mobilden hem de Web’den kullanabilirsiniz. Ayrıca, günlük hayatında kullanabileceğin, hava durumundan döviz kuru sorgulamaya kadar bir çok yenilik BiP’te sizi bekliyor!