Mayıs (2020) en iyi Android uygulamalar (ücretsiz)

Mayıs Ayında Google Play de en çok indirilen ve işinize yarayacak 10 uygulamayı sizin için derledik.

1.Hayat Eve Sığar

indir

Hayat Eve Sığar uygulaması Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen bir uygulama.Uygulama sayesinde etrafınız da ki Covid-19 yoğunluğunu görebilir,Maske Talep edebilir,Hes kodu alabilir,etrafınızda ki sağlık kuruluşlarını görebilirsiniz.Bu uygulamanın Muhakkak Telefonuz da olmasını Tavsiye ediyoruz.

2.ZOOM

indir

Corona virüsü sebebiyle birçok kişi evden çalışmaya başladı ve video üzerinden canlı toplantı yapılabilen uygulamalar önem kazanmaya başladı. Video toplantılarında bir süredir tercih edilen programlardan olan Zoom son günlerde popüleritesini artırdı.

3.Instasquare Photo Editor

indir

nstasquare Fotoğraf Editörü: Degrade anahat Neon Filtre, Sketch Line Art benzersiz filtreler ve efektler ile bir başyapıt oluşturmak için destansı bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Yeni damla efekti ve muhteşem damlama efektleri, grime art çıkartmaları deneyin. Instasquare çizgi sanatı ile fotoğraflarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

4.DiskDigger (Fotoğraf ve Video kurtarma)

indir

DiskDigger, bellek kartınızdan veya dahili bellekten kayıp fotoğraf ve görüntüleri geri alabilir ve kurtarabilir. * Bir fotoğrafı yanlışlıkla sildiyseniz, hatta bellek kartınızı yeniden biçimlendirdiğinizde, DiskDigger’in güçlü veri kurtarma özellikleri kayıp resimlerinizi bulabilir ve geri yüklemenize yardımcı olabilir.

5.Telegram

indir

Telegram, Whatsaap Benzeri bir iletişim uygulamasıdır.Rehberinizde ki arkadaşlarını görebilir.Görüntülü Sohbetler yapabilir.Gruplara dahil olabilir kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz.

6.Screen Recorder & Video Recorder

indir

pürüzsüz ve net ekran videolarını, ekran görüntülerini en kolay şekilde yakalamanıza yardımcı olur . Sadece kayan pencereye bir dokunuşla, HD video eğitimi, video görüşmeleri ve hatta indirilemeyen videolar kaydedebilirsiniz . Ve artık canlı oyun şovlarını ve önemli anları kaçırmayacaksınız .

7.Ezan Vakti Pro

indir

Mayıs ayın da İdrak edilen Ramazan Ayının en çok kullanılan uygulamalarından biri de Ezan Vakti Pro

8.Wheel Size (Tekerlek Boyutunuzu Öğrenin)

indir

Bu kullanışlı uygulama, Wheel-Size.com’daki dünyanın en büyük tekerlek teçhizat veritabanını kullanarak aracınız için doğru tekerlek teçhizatı verilerini aramanızı sağlar.

9.nPerf Hız testi.

indir

İnternet hızınızı merak mı ediyorsunuz.Yeni nesil Hız Testi uygulaması nPerf tam size göre.Diğer test uygulamalarına göre bir çok artıları olan bu uygulamayı seveceksiniz.

10.Kütüphanem Cepte E-kitap

indir

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü Halk Kütüphaneleri Mobil Uygulaması , Uygulama ile kendi kıtaplığınızı oluşturabilir., online e-kitap okuyabilir, not alabilir ve kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz.