Karakomik filmler 2 Netflix’e geliyor

Karakomik filmler 2 Netflix te

Cem yılmaz’ın iki farklı konu ile çektiği Karakomik filmler 2 Dünya’nın en büyük dijital içerik platformlarından olan Netflix’e geliyor.Cem Yılmaz Twitter hesabından yaptığı açıklama da Netflix kullanıcılarının Karakomik filmler 2 yi 26 haziran dan itibaren izleyebilecek.

Tek film iki farklı konu

Türkiye’nin en iyi stand-up cılarından olan Cem Yılmaz Bir çok uzun metraj filmlere imza atıyor.2020 yılı başın da Karakomik Filmler 2 ile sinama severler ile buluşan Cem Yılmaz Twitter’dan duyuru yaparak Karakomik Filmler 2’nin Netflix’te yayınlanacağını duyurdu.

Karakomik Filmler serisi bugüne kadar alışılmışın dışında bir yapıya sahip, aynı seansta 2 farklı konudan oluşuyor.

Cem Yılmaz’ın Twitter’dan yaptığı paylaşıma göre Karakomik Filmler 2, 26 Haziran‘da Netflix aboneleri ile buluşacak. Cem Yılmaz’ın yanı sıra Büşra Develi, Özkan Uğur ve Cem Davran gibi isimleri göreceğimiz film, sinema severlere iki farklı konu sunacak. Peki Karakomik Filmler 2‘de hangi konuları izleyeceğiz?

Karakomik Filmler 2 de bir yandan “Deli” diğer yandan da “Emanet” isimli iki farklı filmi izleyeceğiz. Bu filmlerden Deli, sevdiği kızın karşısında oturmak isteyen bir taksicinin başına gelenleri, Emanet ise yetenek yarışmalarına koşan bir dansçının hikayesini anlatacak.