Eski fotoğraflarınızı düzenleyen uygulama Remini

remini ile eski fotograflarınızı düzenleyin

Sosyal Medya’nın yeni fenomen uygulaması Remini, Eski fotoğraflarınızın kalitesini arttırıp düzenleyip sosyal medya platformlarına aktarmanızı sağlıyor.

Son zamanlar da Google Store ve AppStore de en çok indirilen uygulamalar arasında bulunan Fotoğraf uygulaması olan Remini uygulaması, Eski fotoğraf albümünüz deki fotoğrafları düzenleyerek daha kaliteli hale getirmenizi olanak sağlıyor.Remini fotoğraf uygulaması, içerisin de bulunan Yapay Zeka sayesin de eski fotoğraflarınızı düzenleyerek sosyal medya platformların da yayınlamasınızı kolaylaştırıyor.

Remini Uygulamasını Android ve iPhone Telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Sosyal Medya da TBT furyasının başlamasıyla eski albüm fotoğrafları popüler hale geldi. Bu popülerlik kullanıcıların eski fotografları düzenleyip yayınlama ihtiyacı doğurdu. Eski fotoğraflarınızı düzenleyen uygulama Remini işte tam bu konu da imdadımıza yetişiyor.

Remini uygulamasını hem iOS hem de Adroid cihazlarınız da kullanabilirsiniz.Uygulamayı ücretsiz bir şekil de indirip kullanabiliyorsunuz fakat daha fazla özellik kullanmak için uygulama içi satın alma yapmanız gerekiyor.

İndirmek için Google Play tıklayın

İndirmek için App Store tıklayın

Daha fazla uygulama incelemesi için Uygulamalar kategorimize bakabilirsiniz