En iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları

en iyi ingilizce mobil uygulamalar

Dünya’nın en popüler dilleri arasın da bulunan İngilizceyi öğrenmek mi istiyorsunuz? sizin için telefonlarınız da kullanabileceğiniz tamamen ücretsiz uygulamaları araştırdık.Bu uygulamaları kullanarak İngilizce’yi öğrenebilir isterseniz pratik yaparak İngilizce’nizi geliştirebilirsiniz. işte en En iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları ….

Duolingo

Dualingo En iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları listemizin en başın da geliyor.Duolingo‘yu web sayfasından – Google Play – App Store den indirip kullanabilirsiniz.Sadece ingilizce öğretmekle yetinmeyen uygulama bir çok dili pratiklerle öğrenmenizi sağlıyor.Sıfırdan başlayıp ileri seviye eğitimlere kadar bir çok içeriğe ücretsiz ulaşabiliyorsunuz.

Simpler

En iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları listemizin ikinci sırasın da Simpler geliyor.Ücretsiz bir uygulama olan Simpler sıfırdan ileri seviye çeşitli oyunlar ve uygulamalar ile size İngilizceyi akıl da kalacak şekil de öğretmeyi amaçlıyor.Basit ve anlaşılabilir bir İNGİLİZCE KELİME ÖĞRENME SİSTEMİ’ni oluşturan Simpler kullanıcılarına iyi bir ingilizce deneyimi sunuyor. Simpler uygulamasını Google Play ve App Store den indirebilirsiniz.

Voscreen

En iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları serimizin üçüncü uygulaması ise Turk yapımı bir uygulama Voscreen ,Voscreen ile ingilizce öğrenme de yeni bir boyut kazanacaksınız.İngilizce seviyeniz ne olursa olsun.Hem görerek hem duyarak hemde uygulayarak size İngilizceyi öğretiyor.

Voscreen daha çok karşınıza çıkardığı bir filmden veya bir diziden çeşitli bölümleri seçerek ingilizce eş anlamlıları öğretebiliyor. İngilizceyi geliştirmek , öğrenmek isteyenler için bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Voscreen uygulamasını Google Play ve AppStore den indirebilirsiniz.Ayrıca Web sitesinden öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Duo ABC

En iyi ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları listemizin dördüncü sırasın da ise çoluklar ve hiç İngilizcesi olmayanlar için geliştirilmiş bir uygulamadan bahsedeceğiz. Duo ABC Alfebe ve rakamları çocuklarınıza eğlenceli bir şekilde öğretiyor. Eğer çoluğunuzun veya kardeşinizin İngilizceye öğrenmeye başlamasını istiyorsanız bu uygulamayı tavsiye ediyoruz.

Mondly

Yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında en kapsamlı uygulamalardan biri olan Mondly tam 33 farklı dili öğrenme imkanı sunuyor. 20 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Mondly hem android hem de IOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilir konumda.