En iyi cep telefonu fotoğraf düzenleme uygulamaları

En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları

Bu makalemiz de size En iyi cep telefonu fotoğraf düzenleme uygulamaları tanıtacağız.Cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri fotoğraf galerimizi resimlerle dolduruyoruz.İşte bu resimleri yeniden canlandırmak sizin eliniz de… Hem Apple Store hem Google Play bu resimleri yeniden düzenlemeye sağlayacak bir dolu uygulama sunuyor. İşte bunları sizin için derledik.

Hazırsanız En iyi cep telefonu fotoğraf düzenleme uygulamalarına Haydi gözatalım.

Snapseed 

Bir Google yapımı olan Snapseed,uygulamasını hem Google Play hem de Apple Store den ücretsiz indirebilirsiniz.Bu uygulama ile Güçlü bir HDR görünümleri dahil bir çok filitre’ye sahiptir.Bir çok katman oluşturarak fotoğraflarınızı ücretsiz bir şekilde düzenleyebilirsiniz.Ve bunları Tamamen ücretsiz bir şekil de yapacaksınız.

Lightroom 

Google Play ve App Store de bulabileceğiniz Lightroom uygulaması ücretsiz ve ücretsiz versiyonları mevcut. Adobe tarafından geliştirilen uygulama,Masaüstü tarafında ki başarısını bu uygulama ile cep telefonlarımıza getiriyor.

Adobe Photoshop Express

Yine bir Adobe yapımı olan Photoshop Express ücretisz bir uygulama olup, Lightroom uygulamasın da bulunan bir çok özelliği içerisin de bulundurur.Fotoğraflarınızı ortaya çıkarmak için ince ayar özelleğine bayılacaksınız.

Nocrop

Bir başka fotoğraf düzenleme aracı Nocrop bir çok işlemi yapabileceğiniz bir uygulama,Hem Google Play hem App Store marketlerinde bulabileceğiniz bu uygulama,bir çok filtreyi beraberin de getiriyor.Filtreler ve efektler, resim kolaj, fotoğraflarınızı kolayca uyarlamanıza, yeniden boyutlandırmanıza ve rötuş yapmanıza, çeşitli spiral ve neon filtrelerden herhangi birini eklemenize, fotoğraflarınızın arka planını bulanıklaştırmanıza, fotoğraf editörünü kullanarak bir resim kolajı veya karalama defteri oluşturmanıza olanak sağlıyor.

Prisma

Prisma, ince filtreler ve temel görüntü düzeltmeleri ile ilgilenmez. Bunun yerine, trippy filtreleri görüntülerinizi sık sık tuhaf sanatsal yaratımlara dönüştürecektir.Bazı Filtreleri Picasso dan esinlenmiş olan uygulama,tam sürümü ücretli olamasına rağmen,ücretsiz filtreleri de işinizi görebilirsiniz. Google Play ve App Store den indirilebilir.

Lumii

Güçlü bir fotoğraf editörü , sadeliğe ve pratikliğe en çok değer veriyor. Sadece basit ve hızlı dokunuşlarla, herhangi bir mesleki beceri olmadan sanatsal yüksek kaliteli eserler yaratabilirsiniz. 

EyeEm

Fotoğrafların karşılığında ödüllendirilmek için önde gelen uygulama. En iyi fotoğraflarını sat, görünürlük kazan ve fotoğrafçılığını bir üst düzeye taşı. Dünya üzerindeki 20 milyon fotoğrafçıya katıl ve fotoğrafçılık yolculuğunu hızlandır!

PicsArt Photo Editor

Cep telefonun da ihtiyacınız olan hepsi bir arada fotoğraf ve video editörüdür. Etkileyici fotoğraf efektleri, çizim araçları, resim editörü, kolaj yapıcı, çıkartma yapıcı, kamera, fotoğraf filtreleri, video editörü, ücretsiz resim kütüphanesi, yüz değiştirme ile yüz editörü, güzelleştirici araçlar ve daha fazlasına erişirsiniz. Google Play ve App Store den indirebilirsiniz.