cep telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi uyku takip uygulamaları

Google; insanların covid-19 nedeniyle bozulan uyku düzenlerinin ,stres ve kaygı yol açtığını NİSAN ve MAYIS ayların da “uyuyamıyorum” ve “uykusuzluk” gibi kelime sorgulamaların da ciddi bir artış olduğunu bildirdi. Biz de sizin için cep telefonlarınız da kullanabileceğiniz en iyi android ios uygulamalarını derledik.

Sleep Cycle – Sleep Tracker

Sleep Cycle – Sleep Tracker hem andorid hem de app store de bulunan en iyi uyku programlama uygulamaların dan birisidir.Kolay uyanmak tamamen zamanlama ile ilgilidir. Uyku Döngüsü çalar saat uyku düzeninizi izler ve hafif uyku sırasında sizi uyandırır. Hafif uyku sırasında uyanmak, çalar saat olmadan doğal olarak dinlenmek gibi hissettirir.

indirmek için ios için tıklayın anroid için tıklayın

Sleep Time: Cycle Alarm Timer

Uykuya dal, uykuda kal ve tazelenmiş uyan!

Uyku Süresi kapsamlı bir uyku analizi uygulaması ve çalar saat olarak ikiye katlanır. Sürüm 2.21’in çıkışını kutlayan Sleep Time, iOS 8 desteği ve Apple Health entegrasyonu ile ilk uyku uygulaması!

indirmek için ios için tıklayın anroid için tıklayın

Sleep Talk Recorder 

Uykunda konuşur musun? Emin misiniz? Ya da horlar mısınız? işte bu uygulama tam size göre. Gece uyurken Neler olduğunu bu uygulama ile kaydedebilirsiniz.

indirmek için ios için tıklayın anroid için tıklayın

PrimeNap: Free Sleep Tracker

PrimeNap, ücretsiz uyku düzenleme uygulamasıdır.

PrimeNap ayrıca bir ekran karartıcı, uyku istatistikleri, horlama algılama, uyku sesleri ve bir rüya günlüğü içerir.

Google play indir

Patika

Yerli programcılar tarafından hayata geçirilen patika uygulaması,Stresle başa çıkarak, daha iyi odaklanarak, daha iyi uyuyarak ve rahatlabilirsiniz.içinde çeşitli paketler bulunan bu uygulamayı tasviye ediyoruz.

indirmek için ios için tıklayın Google Play için tıklayın

Sleep Diary

Hayatımızın büyük bir kısmını uyuyarak geçiriyoruz.Bu uygulama ile zamanı daha bilinçli kullanabilirsiniz. Bu uygulama uyku zamanı kayıtlarınızı telefonunuzu sağlık uygulamasından saklamanıza yardımcı oluyor.

indirmek için ios için tıklayın

Pillow

Uyku sorunu mu var? Akıllı uyku asistanınız Pillow ile daha iyi uyuyun. Yastık, Apple Watch’unuzu kullanarak uyku döngülerinizi otomatik olarak analiz edebilir veya iPhone veya iPad’inizi yastığınızın yakınındaki yatağa yerleştirerek Apple Watch olmadan Yastık kullanabilirsiniz.

indirmek için ios için tıklayın

Sleep cycle smart alarm

Uyku döngüsü izleme ile akıllı çalar saat. Keyifli sabahlar için en uygun zamanda sizi nazikçe uyandırır.

Google Play indir